Apartment standards

Níže uvádíme ukázku některých obvyklých standardů našich bytových jednotek. Samozřejmostí je tyto standardy měnit a upravovat dle přání zákazníka. Naše projekty mají různě nastavenou výši standardu (dle lokality a ceny), přesný popis vybavení je podrobně popsán u každého projektu a bytu v menu Nabídka půdních bytů.

 

Interiérové dveře včetně zárubní Sapeli – ve standardu přírodní dýha, polodrážkové, typ ELEGANT, model 10, zárubeň Normal.
Na výběr provedení: bílá na pór, ořech AM, buk, dub, třešeň AM, jasan, javor evropský, mahagon. 

Bezpečnostní vstupní dveře, bezpečnostní kování, kukátko – ve standardu protipožární dveře Napako P3/5. Tento standard není možno měnit kvůli jednotnému vzhledu dveří ze společných prostor. Lze přiobjednat pouze další přídavné zabezpečení k tomuto typu dveří a ovlivnit vzhled a barevnost směrem do interiéru.

Vícevrstvá dřevěná podlaha včetně povrchové úpravy a obvodových lišt – ve standardu třívrstvá dřevěná podlaha, odolná proti poškrábání, NOVOLOC od rakouské firmy Steiner, lakovaná parketa rozměru 14x182x2200 mm, zámkový spoj, ve standardu provedení buk pařený, dub nebo jasan. Obvod. lišta UM 554

Kotel Vaillant 255/4-7 turbo exclusiv obstarává v radiátorech a teplou vodu. Vytápění v koupelně topným žebříkem, v bytech s více než jednou koupelnou navíc zásobník na teplou vodu 80 l.

Okna do uliční i dvorní fasády dřevěná – Eurookna v bílé barvě, velikosti dle podmínek stavebního povolení (stanoviska památkářů ). Střešní okna VELUX nebo SOLARA v přírodních odstínech.
V nadstandardu možno vybrat jinou barevnost směrem do interiéru. V oknech izolační dvouskla.

Povrchy, materiály, konstrukce – kvalitní izolace kvůli tepelné pohodě předimenzované o cca 20% oproti normám, příčky zděné, v šikminách a stropech sádrokarton, železobetonové konstrukce stropů a podlah. Omítky vnitřní – dvouvrstvé štukové, vnitřní malba bílá – disperzní – primalex+, vnitřní parapety – bílá deska ( dřevotříska s laminátovým povrchem )

Klientské změny

Máte zájem si dokončovací práce v bytě realizovat sami? Nabízíme Vám, že byt můžeme dokončit pouze do stavu, kdy jej jsme schopni zkolaudovat (funkční topení, elektro, WC a dveře na WC) a předat Vám jej v tomto stádiu (cena bude ponížena o nedodané komponenty). Dokončení koupelen, podlah, dveří, parapetů atd. již může proběhnout ve Vaší režii.

Máte zájem o změnu dispozic? (jinou velikost bytu, jiné uspořádání příček, otevírání dveří, sloučení bytů). Pokud vstoupíte do projektu včas a budou Vaše přání technicky možné, rádi Vám vyjdeme vstříc a změníme plánované dispozice.

Máte zájem o změnu standardů? (dveře, podlahy, materiály, předokenní žalužie, klimatizaci, krb, ozvučení všech místností v bytě apod.). Pokud vstoupíte do projektu včas a bude změna standardu ještě možná, za níže popsaných pravidel Vám rádi vyjdeme vstříc.

Výběr jednotlivých materiálů a komponentů je zcela na Vás. Můžete si vybrat jakéhokoliv výrobce, dodavatele, koupelnové studio atd. My Vám pouze doporučujeme firmy se kterými máme dobré zkušenosti a které Vám, jako našim zákazníkům, nabízejí slevy.

Podmínkou ale je, aby veškeré zboží bylo k vyzvednutí na území Prahy a do maximálně 6-ti týdnů od objednání. Veškeré komponenty vyzvedneme, doručíme na stavbu a instalujeme (abychom drželi komplexní záruku na byt). Pokud o kvalitě komponentu nejsme přesvědčeni, vyhrazujeme si právo jej odmítnout.

Cenová hladina komponentů je u každého projektu jiná (dle lokality a ceny bytu), konkrétní informace a ceny naleznete v Nabídce půdních bytů u každého bytu (projektu). Jsou zde uvedeny ceny za jednotlivé materiály a komponenty, např. 4800 Kč za umyvadlovou baterii. Tzn. klient si vyberete baterii v odpovídající hodnotě a my mu ji do bytu instalujeme.  Pokud si vyberete levnější, ušetříte. Nebo si vyberete dražší a doplatíte nám odpovídající rozdíl. 

 
Byty předáváme klientům zcela funkční (žádné skryté poplatky např. za elektroměr nebo kolky pro katastr), kuchyňská linka a světelná tělesa nejsou předmětem naší dodávky. Na místech světelných těles je připravená kabeláž s objímkou a žárovkou, na kuchyň jsou připraveny všechny vývody (voda, elektro, digestoř).

Prohlédněte si ukázky našich realizovaných interiérů

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte: